TÜRKÇE ENGLISH ARABIC RUSSIAN
X
HAKKIMIZDA
 

KURULDUĞUMUZ GÜNDEN BERİ PROFESYONEL MUTFAKLARA TAT KATIYORUZ

Arslan Gıda olarak, 2015‘ten beri, ithal gıda konusunda Türkiye’nin lider markasıyız. Kurulduğumuz günden beri profesyoneller için, profesyonelce çalışmayı ilke edinmiş bir marka olmanın yanı sıra, amacımız her gün sektörü yeniden tanımlamak. Çünkü biliyoruz ki, kendini geliştirmeden zirvede kalmak zordur. Bu sebeple biz, Arslan Gıda olarak, günümüz mutfak eğilimlerini sizler için takip etmeye, dünya lezzetlerini mutfağınıza getirmeye ve hizmet kalitemizi arttırmak için personelimize, teknolojik altyapımıza ve kurumsal kimliğimize yatırım yapmaya devam ediyoruz.

DÜNYA'NIN MUTFAĞI ARSLAN GIDA'DA

Biz ARSLAN Gıda’yı Dünya Mutfağı kültürünü ve bilgisini geliştirmeyi ve genişletmeyi ilke edinmiş bir marka olarak tanımlıyoruz. Bu doğrultuda amacımız da, bu kültürü anlatarak daha çok kişiyi bu dünyanın içerisine dahil etmek ve onlara daha fazla ürün sunarak, daha çeşitli yemek yapabilmelerine olanak sağlayan bir marka olmak.

 

MİSYONUMUZ.

Arslan gıda olarak 300` e yakın yerli ve yabancı markanın ürün tedariğini direk üreticiden yapıp İstanbul genelinde otel restaurant cafe catering ve kurumsal şirketlerin mutfaklarına en hızlı ve en kaliteli bir şekilde ulaştırmaktır.

Ayrıca ülkemizin önde gelen markalarını UKRANYA KATAR IRAK gibi ülkelere ihracatını da yapma gururunu sizinle birlikte yaşıyoruz.